سایت خبری تفریحی فان نیوز
فان نیوز

حداکثر قیمت مسکن در تهران چقدر است؟

اقتصادی  تاریخ انتشار : 17/01/11 بدون نظر   بدون بازدید

اندازه فونت    

تفاوت قیمت بنای مسکونی درتابستان جاری نسبت به سال گذشتهبه گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی خبرخوان به نقل از باشگاه خبرنگاران،  با توجه به کاهش یا افزایش حجم (تعداد) معاملات در مناطق شهر تهران که باعث نوسات شدید قیمت در سطح کل شهر می‌شود، از متوسط تعدیل شده (وزنی)  در آن، وزن با استفاده از سهم واحدهای مسکونی دارای سکنه محاسبه می شود، استفاده شده تا بتوان با حذف اثر حجم معاملات، تغییرات واقعی قیمت را مشخص کرد.
متوسط قيمت فروش هر مترمربع زمين يا زمين ساختمان مسكونی كلنگی معامله شده از طريق بنگاه‌های معاملات ملكی در شهر تهران 45416 هزار ريال با میانگین مساحت 277 مترمربع بوده است كه نسبت به فصل قبل 2/0 درصد کاهش و نسبت به فصل مشابه سال قبل 3/3 درصد افزایش داشته‌است. همچنین تعداد معاملات فروش زمين يا زمين ساختمان مسكوني كلنگي انجام شده از طريق بنگاه‌های معاملات ملكی در شهر تهران نسبت به فصل قبل 1/21 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال قبل 3/5 درصد، کاهش داشته است.

حداقل، حداكثر و متوسط قيمت فروش يك مترمربع زمين يا زمين ساختمان مسكونی كلنگی و درصد تغييرات آن در شهر تهران: تابستان 1395  

تفاوت قیمت بنای مسکونی درتابستان جاری نسبت به سال گذشته

تفاوت قیمت بنای مسکونی درتابستان جاری نسبت به سال گذشته

تفاوت قیمت بنای مسکونی درتابستان جاری نسبت به سال گذشته

تفاوت قیمت بنای مسکونی درتابستان جاری نسبت به سال گذشته

انتهای پیام/

مجله خبری (فـان نیوز) : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

نظر شما چیست؟

*

code

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.